Ubytovanie

Obývačka

   

      Obývacia izba má rozlohu 14,5m2, je zariadená pohodlnou sedačkou so stolíkom, televíziou 4K a bezplatným WiFi internetom. Je spojená so vstupom a kuchyňou.

Kuchyňa

      Kuchyňa má rozlohu 10m2, je plne vybavená riadom a zabudovanými spotrebičmi ako sú: chaladnička s mrazničkou, mikrovlka, rýchlovarná konvica, varná doska, rúra na pečenie a umývačka riadu. V kuchyni sa nachádza aj stôl pre 6 osôb.

Kúpelňa

      Kúpeľňa je prakticky zariadená veľkým sprchovacím boxom 120x80cm, umývadlovou skrinkovou zostavou a WC. Nachádza sa v nej aj zásobník na teplú vodu so solárnou zostavou.

Spálňa 1

      Táto spálňa má  rozlohu 17m2, je vybavená manželskou posteľou 180x200cm a samostatatne stojacím jednolôžkom 90x200cm. Súčasťou spálne je aj vstavaná skriňa  s policovou a vešiakovou časťou.

Spálňa 2

      Táto spálňa má rozlohu 17m2, je vybavená 3x samostatatne stojacím jednolôžkom 90x200cm. Súčasťou spálne je aj vstavaná skriňa s policovou a vešiakovou časťou.

Terasa

      Terasa má rozlohu 10m2.

Na terase sa nachádza sedenie pre 6 osôb a v druhej časti je priestor pre odloženie bicykla, kolobežky apod. Trasaje vybavená fóliami ktoré je možnosť rolovať podľa aktuálneho počasia.

Detské ihrisko

      Naši návštevníci majú k dispzícii aj  detské ihrisko, ktoré je vybavené šmýkačkou a dvomi hojdačkami. Ihrisko je spoločné pre obidve chaty. Pre zvýšenie bezpečnosti je ihrisko vybavené gumovou dopadovou podlahou. Za bezpečnosť detí zodpovedajú ich rodičia resp. zákonný zástupcovia!